Można go elegancko zapakować w pudełeczko z kokardą albo tradycyjnie schować do buta lub skarpety… bilet na koncert to zdecydowanie najlepszy prezent z okazji Mikołajek!

Zapraszamy Państwa do spędzenia tego wyjątkowego wieczoru z muzyką filmową.

W repertuarze znajdą się najpiękniejsze melodie w historii światowej kinematografii, a wśród nich również perełki muzyczne z polskich filmów i seriali.

„Cinema Paradiso”, „Moulin Rouge”, „Amelia”, „Piraci z Karaibów”, „Grek Zorba” to tylko niewielka część tytułów, które z wielkich ekranów przebojem wchodzą do sal koncertowych. Muzyka filmowa, wykonywana na scenie przez znakomitych artystów, przenosi publiczność w zupełnie nowy wymiar. Granica między dźwiękiem a obrazem zanika. Pojawiają się emocje.

W 2015 roku soliści – Natalia Walewska oraz Paweł Nowak wraz z towarzyszeniem Orkiestry Kameralnej Progress pod dyrekcją Szymona Morusa, dokonali nagrania płytowego pod nazwą Amber Tango Najpiękniejsza Muzyka Filmowa.

Od tamtej pory projekt z powodzeniem gościł na wielu prestiżowych estradach koncertowych oraz w programie festiwali m.in. w Gdańsku i Katowicach, za każdym razem spotykając się z gorącym przyjęciem zarówno publiczności jak i krytyków muzycznych.

Koncertowi towarzyszy profesjonalny pokaz tanga w wykonaniu pary tanecznej a muzyczną warstwę dopełniają specjalnie przygotowane wizualizacje. Nie zabraknie również akcentów mikołajkowych!

Bilety: https://www.kupbilecik.pl/impreza-29257-mikolajkowy.wieczor.z.muzyka.filmowa.gdansk.html

oraz https://bilety24.wp.pl/koncert/mikolajkowy-wieczor-z-muzyka-filmowa-43190?id=208529

Edyta Baczewska

Dodaj opinię lub komentarz.