Kultura i sztuka

Promocja albumu „Nowy Port i Westerplatte na dawnych pocztówkach”

14 grudnia 2020 odbyła się promocja on-line znakomitego albumu „Nowy Port i Westerplatte na dawnych pocztówkach” autorstwa Henryka Jursza, Aleksandra Masłowskiego, Marcina Stąporka i Marcina Tymińskiego.

Album powstał dzięki wydawnictwom: Gdański Kantor Wydawniczy oraz Region, jako kolejny z serii o gdańskich dzielnicach i nie tylko.  Z tej serii ukazały się pocztówki Wrzeszcza, Jelitkowa i Żuław Gdańskich.

Widok z tarasu przystani promowej na Westerplatte na nabrzeże Nowego Portu.
Widok z tarasu przystani promowej na Westerplatte na nabrzeże Nowego Portu.

Album to ponad 100 pocztówek niezwykłej urody, dostarczonych przez pp. Krzysztofa Gryndera i Henryka Jursza, zaprezentowanych na bardzo dobrym papierze i w  dużym formacie. Opis jest dwujęzyczny: polski i (skromniejszy) angielski.

Poniżej zapis spotkania promocyjnego online.

Do 20 grudnia 2020 trwa PROMOCJA  albumu. Można nabyć go w cenie 75 zł w Gdańskiej Księgarni Naukowej (ul. Łagiewniki 56 w Gdańsku) oraz dwóch księgarniach Muza (w CH Madison oraz na Długich Ogrodach 11). Internetowo pozycję można zamawiać na stronie księgarni: czec.pl.

Po 20 grudnia cena wyniesie 89 zł. Gdańsk Strefa Prestiżu dysponuje unikatowymi egzemplarzami z autografami autorów. Zamówienia na książkę z autografami można składać pod adresem sklep@gdanskstrefa.com – odbiór osobisty po uprzednim umówieniu się.

Numer 1 zostanie – zgodnie z wolą wydawców – przeznaczony na aukcję WOŚP.

Wydawnictwa zapowiadają wydanie Oliwy na dawnych pocztówkach oraz Gdyni.

Gdańsk Strefa Prestiżu

Dodaj opinię lub komentarz.