Kultura i sztuka

Promocja albumu „Nowy Port i Westerplatte na dawnych pocztówkach”

14 grudnia 2020 odbyła się promocja on-line znakomitego albumu „Nowy Port i Westerplatte na dawnych pocztówkach” autorstwa Henryka Jursza, Aleksandra Masłowskiego, Marcina Stąporka i Marcina Tymińskiego.

Album powstał dzięki wydawnictwom: Gdański Kantor Wydawniczy oraz Region, jako kolejny z serii o gdańskich dzielnicach i nie tylko.  Z tej serii ukazały się pocztówki Wrzeszcza, Jelitkowa i Żuław Gdańskich.

Widok z tarasu przystani promowej na Westerplatte na nabrzeże Nowego Portu.
Widok z tarasu przystani promowej na Westerplatte na nabrzeże Nowego Portu.

Album to ponad 100 pocztówek niezwykłej urody, dostarczonych przez pp. Krzysztofa Gryndera i Henryka Jursza, zaprezentowanych na bardzo dobrym papierze i w  dużym formacie. Opis jest dwujęzyczny: polski i (skromniejszy) angielski.

Poniżej zapis spotkania promocyjnego online.

Do 20 grudnia 2020 trwa PROMOCJA  albumu. Można nabyć go w cenie 75 zł w Gdańskiej Księgarni Naukowej (ul. Łagiewniki 56 w Gdańsku) oraz dwóch księgarniach Muza (w CH Madison oraz na Długich Ogrodach 11). Internetowo pozycję można zamawiać na stronie księgarni: czec.pl.

Po 20 grudnia cena wyniesie 89 zł. Gdańsk Strefa Prestiżu dysponuje unikatowymi egzemplarzami z autografami autorów. Zamówienia na książkę z autografami można składać pod adresem sklep@gdanskstrefa.com – odbiór osobisty po uprzednim umówieniu się.

Numer 1 zostanie – zgodnie z wolą wydawców – przeznaczony na aukcję WOŚP.

Wydawnictwa zapowiadają wydanie Oliwy na dawnych pocztówkach oraz Gdyni.

Gdańsk Strefa Prestiżu


Discover more from Gdańsk Strefa Prestiżu

Subscribe to get the latest posts to your email.

Dodaj opinię lub komentarz.