Zaproszenia – Atmasfera Exclusive w Ergo Arenie!

Już 18 stycznia 2020 roku w ERGO Arenie Gdańsk/Sopot odbędzie się ekskluzywny koncert, gwarantujący niewiarygodną moc emocji!

 „Atmasfera Exclusive” w nowym projekcie łączącym w sobie dwa niezwykłe światy – debiutantek oraz doświadczonych wokalistów, którzy od lat stanowią siłę napędową polskiej piosenki.

Piotr Cugowski, Michał Szpak oraz Dawid Kwiatkowski, a wraz z nimi Diana Ciecierska, Marta Gałuszewska i Carla Fernandes: ogień i woda, młodość i doświadczenie, nowatorskie podejście i sceniczna rutyna – trzech trenerów i ich podopieczne zarówno w niesamowitych duetach, jak też w występach solowych. Nowe aranżacje polskich i zagranicznych hitów w wykonaniu orkiestry pod dyrekcją Jacka Tarkowskiego.

Tak przedstawia się najnowsze dzieło Atmasfera Exclusive.

Bądźcie z nami i zaśpiewajcie: The Best, Wierzę w Lepszy Świat, Rozpalimy Ogień, This World, Color Of Your Life, Co Mi Panie Dasz, Mordo czy Niepisane.

W ramach trasy koncertowej artyści oprócz Gdańska odwiedzą także miasta: Poznań, Kraków, Warszawę i Katowice.

Patronat nad wydarzeniem objął Program 1 Polskiego Radia.

Bilety dostępne na: abilet, eBilet, eventim.

Szczegóły koncertu:

http://www.atma.com.pl/
https://www.facebook.com/atmacompl/

Dla naszych czytelników mamy trzy podwójne bilety-zaproszenia.  Rozdamy je tym, którzy pierwsi zgłoszą się po nie na nasz adres redakcyjny: redakcja@gdanskstrefa.com

Uwaga!  Bilety są w formie papierowej, nie wysyłamy ich, będą do odebrania osobiście. W przypadku nieodebrania do dnia 10 grudnia, przechodzą na kolejne osoby. 

Gdańsk Strefa Prestiżu, materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *