Regulamin

Każda osoba tworząca artykuł lub komentująca go wyraża zgodę na poniższy regulamin, więc zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj go.

Jeśli piszesz u nas artykuł, wrzucasz zdjęcie, komentujesz, to jesteś użytkownikiem. Jako użytkownik masz prawo i obowiązek dbać o poziom wymiany zdań. Zapoznaj się z netykietą. Nie trolluj, nie umieszczaj wulgaryzmów, nie obrażaj, bo Twój tekst może zostać usunięty. Chcemy stworzyć kulturalną i przyjazną przestrzeń do wymiany poglądów. Zachęcamy wszystkich do wyrażania swoich opinii niezależnie od narodowości, sympatii politycznych, wyznawanej religii – z poszanowaniem innych osób i ich poglądów.

Poprzez korzystanie z naszego portalu oświadczasz, że nie naruszasz obowiązującego prawa i działasz w dobrej wierze. Przyznajesz nam jednocześnie prawo do nieodpłatnej publikacji prezentowanych materiałów, powielania ich i przenoszenia prawa do publikacji na inne podmioty.

Treści zamieszczane przez użytkowników portalu (teksty, zdjęcia, komentarze, filmy) przedstawiają wyłącznie ich własne zdanie i nie odzwierciedlają opinii zespołu Gdańsk Strefa Prestiżu. Ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność za zawartość zamieszczanych materiałów.

Prawdziwość oraz kompletność przedstawianych opinii oraz treści nie jest weryfikowana, ani gwarantowana przez Gdańsk Strefa Prestiżu. Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia treści w przypadku otrzymania wiarygodnej informacji o jej bezprawnym wykorzystaniu.