Strefa obywatelska

Władze miasta nie wiedzą, że znajduje się ludzkie szczątki

Mam takie oczekiwanie, by prezydent Gdańska potrafiła wznieść się ponad sporami – dlatego, że jest prezydentem wszystkich gdańszczan – i potrafiła odnieść się do najnowszych odkryć na Westerplatte.

Znaleziono szczątki należące do siedmiu obrońców! Honorowych obywateli miasta Gdańska! Jednak władze miasta postanowiły milczeć. Także najdroższy portal na świecie za 4.1 mln zł postanowił udawać, że sprawy nie ma.
Wpisy prezydent w mediach społecznościowych mówią o rozdawaniu pączków (jasne, że za nasze pieniądze), rozgrywkach PlusLigi, przyjeździe ukraińskiego filmowca, nagrodzie dla Gdańska za pokojowe współdziałanie społeczeństw (!), nagrodzie za przerzucanie mostów porozumienia nad murami (!). O Westerplatte nie ma nic i nigdy o odkryciach nie było! Władze miasta nie wiedzą, że znajduje się ludzkie szczątki!

Gdzie Wy wszyscy jesteście??

Mali, obrażeni na wszystkich ludzie.

 

Ważne:

.Anna Pisarska-Umańska

4 thoughts on “Władze miasta nie wiedzą, że znajduje się ludzkie szczątki

 • Najwazniejsze ,ze pani prezydent smakuja paczki,jest dla Gdanska tylko jakas kukielka w rekach wiadomo jakiej opcji a moze jak sobie z rana cos wezmie dla kurazu to odpowiednio pomysli.pani prezydent ,prosze tak dalej robic lekcewazyc bohaterow ,ktorzy za nas walczyli,to nie dlugo podziekujemy pani,bo pani jest tylko przyjezdna .

  Odpowiedz
 • Tak się zastanawiam … Skąd wiadomo że to obrońcy Westerplatte a nie niemieccy żołnierze, albo jeszcze inne szczątki ???? Po za tym Westerplatte spec ustawa zostało zabrane Gdnskowi, zatem cienki reportazyno … Zastanów się co piszesz i publikujesz bo to dopiero jest niesmaczne !!!!

  Odpowiedz
  • Nie myśl za dużo. Gdybyś kliknął w podświetlony link, to byś wiedział, czy to polscy, czy niemieccy żołnierze. Odpowiadam Ci, mimo że przyszedłeś mnie obrażać. Nie pisz u nas więcej, bo ścieku tu nie będzie.

   Odpowiedz
   • Pani Anno, brawo za komentarz!

    Odpowiedz

Dodaj opinię lub komentarz.