Aktualizacja

Bilety wylosowali: Rafał Borowski, Ewa C, Krzysztof, Patryk1244, Dorota, Marcin i JolaO.

Gratulujemy, a resztę Państwa i wszystkich, którzy nie zdążyli wziąć udziału w konkursie, zapraszamy do kas biletowych :)

Jedna z najbardziej ekscentrycznych gwiazd na polskiej scenie muzycznej i orkiestra? Wprawdzie Doda przyzwyczaiła słuchaczy, że nie przywykła, by tańczyć, tak jak jej zagrają, ale w tym wypadku trafił swój na swego. A poza tym, chodzi przecież o śpiew!
Doda to nie tylko laureatka wielu nagród muzycznych, ale postać doceniana również przez periodyki biznesowe jako jedna z najbardziej wpływowych gwiazd w Polsce. Zawsze podkreślała jak ważny jest rozwój artystyczny, przekonywała, że kolejne przedsięwzięcia to skok na głęboką wodę, ale jednocześnie szansa na wzbogacenie własnych umiejętności – stąd obok muzyki, pojawił się film oraz teatr.

Teraz, zobaczymy i usłyszymy Dodę w pełnych rozmachu aranżacjach jej największych przebojów zagranych z orkiestrą, ale tradycyjnie możemy liczyć na niespodzianki! Tym bardziej, że nowa płyta, to obok autorskiego repertuaru, wspaniałe przeboje Maanamu, Maryli Rodowicz, Anny Marii Jopek czy Miley Cyrus. Kierownikiem muzycznym i aranżerem całości jest wspaniały kompozytor i aranżer Wojciech Zieliński, który stworzył aranżacje do ok. 1600 piosenek z repertuaru najwybitniejszych gwiazd polskiej sceny, pracując również przy bestsellerowych musicalach i realizacjach teatralnych.

Koncert Dody z orkiestrą to nie tylko muzyka, ale również wyjątkowe, przygotowane specjalnie na tę trasę wizualizacje, zjawiskowa pirotechnika i jak przystało na gwiazdę – wyborne kreacje samej artystki.

Doda z orkiestrą, to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń na polskiej scenie w 2019 roku, które pokaże kolejne, kto wie – może najbardziej niesamowite oblicze Dody.  Niepokornej, ale i niezwykle wrażliwej artystki.

Doda z Orkiestrą już 14 czerwca 2019 r. w Hali ERGO ARENA GDAŃSK!  

Kup bilet na: ebilet.pl, eventim.pl, bilety24.pl, ticketmaster.pl

Dla naszych czytelników mamy 7 podwójnych zaproszeń. Rozlosujemy je wśród tych z  Was, którzy pod tą informacją napiszą, jaki rodzaj muzyki lubią najbardziej. Warunkiem jest podanie przy udzielaniu odpowiedzi  prawidłowego adresu mailowego i wyrażenie tym samym zgody na przesłanie biletów drogą elektroniczną.

Na odpowiedzi czekamy do 31 maja godz. 24.

Gdańsk Strefa Prestiżu, materiały prasowe

Administratorem danych jest serwis Gdańsk Strefa Prestiżu. Dane zostaną usunięte natychmiast po przesłaniu biletów.

18 thoughts on “Doda z orkiestrą – bilety do wygrania

 • Moim ulubionym gatunkiem muzycznym jest pop/rock

  Odpowiedz
 • Lubię muzykę rockową z domieszką instrumentów klasycznych, smyczki przede wszystkim i flety. Muzyka pop też ładnie wybrzmiewa z orkiestrą klasyczną, a momenty nostalgiczne są przez nią wzmacniane powodując we mnie niezapomniane doznania…

  Odpowiedz
 • Moim ulubionym gatunkiem muzycznym jest pop. :)

  Odpowiedz
 • Lubię każdy rodzaj muzyki który wpadnie mi w ucho, od Disco-Polo po Rock, jednak jakbym został ministrem kultury to bym zdelegalizował Hip-Hop i Reggae, tych nie zniosę. :)

  Odpowiedz
 • Moim ulubionym rodzajem muzyki jest muzyka pop.

  Bardzo często jej słucham.

  Zawsze poprawia mi samopoczucie gdy jestem przygnębiona.

  Często poprzez słuchanie uczę sie nowych słów np. z języka angielskiego.

  Nie krytykuję innych rodzajów muzyki. Jestem pod tym względem wyrozumiała. Interesują mnie głównie piosenki wnoszące coś do życia. Nie lubię przypadkowych zestawień słów. Uważam , że słuchanie muzyki jest ważną rzeczą w życiu każdego z nas. Nie istotnie jest jednak to czy lubi się pop , rock , jazz itp.. Ważne jest , że muzyka nam pomaga.

  Odpowiedz
 • Najbardziej lubię muzykę pop. Przede wszystkim muzykę pop należy zaliczyć do muzyki rozrywkowej, a jak wiemy rozrywka jest tym co ludzie robią robić najbardziej. Po ciężkim dniu, słuchając takiej muzyki możemy się zrelaksować. Przekaz takiej muzyki ma trafić do jak najszerszej grupy odbiorców. Nie jest to ciężka muzyka jak np. heavy metal, dlatego jest łagodna dla ucha. Poza tym świetnie się przy niej tańczy, jest nieodzownym elementem każdej dyskoteki. Tematy utworów pop są zazwyczaj lekkie, najczęściej artyści śpiewają o swojej miłości i choć temat miłości nie jest sprawą bagatelną, to dźwięki tej muzyki sprawiają, że łatwo się tego słucha. Artyści pop często stają się idolami dla wielu ludzi. Wiele osób chce się z nimi utożsamiać. Do tego dochodzą barwne teledyski, inscenizacje, które tylko umilają słuchanie takiej muzyki. Główną zaletą tej muzyki według mnie jest to, że jest łagodna i melodyjna, przez co szybko wpada w ucho i można samemu ją nucić.

  Odpowiedz
 • Powiem szczerze, że słucham wielu piosenek pochodzących z różnych gatunków muzycznych. Wybór danego utworu jest uzależniony od dnia i nastroju. Jednak najczęściej sięgam po popowe piosenki z lat mojego dzieciństwa. Przypominają mi się moje szkolne lata, radosne czasy dzieciństwa. Piosenki dodają mi zawsze energii, a ja zawsze zaczynam myśleć pozytywnie pomimo gorszego nastroju. Dlaczego? Bo czas dzieciństwa, który mi się przypomina, kojarzy mi się z spokojem, częstym spędzaniem czasu z przyjaciółmi, uśmiechem na twarzy i brakiem problemów. I choć czasem słyszę, że piosenki popowe są gorsze niż utwory z innych gatunków muzycznych, bo są grane w radiach i słuchane przez dużą część społeczeństwa, to nie wstydzę się mówić, że taki gatunek jest mi najbliższy. Każdy słucha takiej muzyki jaką lubi i jaka sprawa przyjemność. Dla mnie jest to muzyka POP! :)

  Odpowiedz
 • Nie moge sprecyzowac dokladnie ktory styl muzyczny lubie najbardziej ale muzyka Pop z domieszka R&B jest bliska mojemu sercu. Jesli jest polaczona ze stylem regge czy fado i innymi latynowskimi klimatami to tworzy dla mnie wybuchowa mieszanke i nic nie jest mnie wstanie powstrzymac zeby nie poruszac bioderkami w rytm tej muzyki , nawet w miejscach publicznych. Tak jak na wstepie napisalem nie jestem wstanie okreslic, ktory styl lubie najbardziej bo kazdy rodzaj muzyki potrafi poruszyc moje serce.

  Odpowiedz
 • Ja natomiast najbardziej lubię jazz. j eden słucha jazzu, a drugi słucha disco polo. I to nie jest nic złego. Tak mawia Możdżer, ale osobiście uważam, że to, czego słuchasz kształtuje ciebie i może wiele o tobie powiedzieć. Muzyka jest pewnym nośnikiem, sposobem wyrazu – wybieramy z niej to, w co sami wierzymy i to, co nam odpowiada. Jazz to muzyka, przy której trzeba myśleć. Nie da się usiąść i włączyć czegoś ot tak sobie, jako tło. Trzeba się skupić, cały czas aktywnie słuchać. Przynajmniej ja tak mam – nie potrafię go słuchać tak z doskoku. Ale może to kwestia przyzwyczajeń. Różnorodność jazzu sprawia, że tylko od nas zależy czy wybierzemy melancholijny skandynawski, energetyczny afrykański, nowoorleański, yass czy hard bop – kombinacji jest wiele – wystarczy poszukać i zakochać się.

  Odpowiedz
 • Pop and Rock !!!!Doda jest cudowna artystką i było by miłym zaskoczeniem jak bym jednak wygrała te bilety . Pozdrawiam serdecznie.

  Odpowiedz
 • Nie mam ulubionego gatunku muzycznego – właściwie lubię wszystkie, od rocka i metalu po pop. W zależności od nastroju uwielbiam słuchać Sabatonu, Rammsteina, Linkin Park, Lady Gagi czy Madonny. Czasami idealnie pasuje SDM albo właśnie Doda, której ostatnia płyta jest niesamowita.

  Odpowiedz
 • Ja lubię muzykę, do której nogi chcą tańczyć. A czasem taką, przy której mogę się wyciszyć, wypłakać. Bez względu na gatunek. Miłego dnia wszystkim.

  Odpowiedz
 • Lubię słuchać różnych rodzajów muzyki,wiele zależy od nastroju i stanu duszy.Ostatni utwór Dody bardzo mnie poruszył i być może posłucham go na żywo.

  Odpowiedz
 • Ja najbardziej lubię starego dobrego polskiego Punk Rocka na którym się wychowałem, ale słuchałem też cięższych brzmień heavy i death metalu.
  Ogólnie słucham wszystkiego co wpada w ucho a i Dody z zespołem Virgin też lubię posłuchać
  Tak się składa że akurat 14 czerwca będę w okolicach trójmiasta, bo kończę wypoczynek na mierzei wiślanej, i chętnie bym z żoną wpadł na taki koncercik

  Odpowiedz
 • Ja najbardziej lubię starego dobrego polskiego Punk Rocka na którym się wychowałem, ale słuchałem też cięższych brzmień heavy i death metalu.
  Ogólnie słucham wszystkiego co wpada w ucho a i Dody z zespołem Virgin też lubię posłuchać
  Tak się składa że akurat 14 czerwca będę w okolicach trójmiasta, bo kończę wypoczynek na mierzei wiślanej, i chętnie bym z żoną wpadł na taki koncercik

  Odpowiedz
 • Rock symfoniczny, Rock progresywny, Hardrock, muzyka klasyczna – organy, fortepian.

  Odpowiedz
 • krótko i na temat: symfoniczny metal, a na gorszy humor coś tanecznego – trochę r&b i hip hopu

  Odpowiedz

Dodaj opinię lub komentarz.