Rozmaitości

Kacper Płażyński: Jestem z Wami, jestem dla Was, liczę na Wasze wsparcie.

Szanowni Państwo,
wiem, że jesteście zawiedzeni wynikiem wyborów. Prawo i Sprawiedliwość, choć wygrało, prawdopodobnie nie będzie rządzić. Trwają w tej chwili rozmowy polityczne, ale wszystko wskazuje na to, że rząd stworzą partie liberalno-lewicowe.

Przepraszam Was za to rozczarowanie i obiecuję, że będę robił wszystko, aby nasza formacja bardzo dokładnie przeanalizowała to, co się wydarzyło. I wyciągnęła wnioski, tak, żeby szybko wrócić na zwycięską dla nas i dobrą dla Polski ścieżkę.

Ostatnie osiem lat było dla naszej Ojczyzny najlepszym czasem we współczesnej historii. Możemy być z tego wspólnego dorobku dumni. Udało się w Polsce przeprowadzić godnościową rewolucję. Bezrobocie jest na najniższym w historii wolnej Polski poziomie, radykalnie ograniczyliśmy ubóstwo, przede wszystkim wśród dzieci, sprawiliśmy, że seniorzy mogą dziś cieszyć się życiem i wnukami, a nie zastanawiać się, skąd wziąć pieniądze na jedzenie.

Pokazaliśmy, że Polską można rządzić skutecznie i odważnie.

Obniżyliśmy podatki i podwyższyliśmy kwotę wolną od podatku, jednocześnie wprowadzając programy solidarnościowe jak 500+, zwiększając radykalnie minimalną płacę i prowadząc tysiące inwestycji, które podniosły poziom życia w regionach l zapomnianych przez naszych poprzedników. Rozbudowaliśmy armię, stworzyliśmy Wojska Obrony Terytorialnej, zapoczątkowaliśmy wielką modernizację Wojska Polskiego przez niespotykane dotąd zakupy uzbrojenia. Pokazaliśmy Moskalom, że nie damy się zaskoczyć a napaść na naszą Ojczyznę będzie ich bardzo drogo kosztowała.

Staliśmy się liderem naszego regionu i ważną częścią światowego porządku bezpieczeństwa. Państwo polskie przestało rozkładać ręce i mówić, że nic się nie da zrobić. Kiedy nadeszła pandemia i wojna, wiedzieliśmy, jak zareagować, żeby złagodzić skutki tego kryzysu.

Braliśmy odpowiedzialność, kiedy inni od niej uciekali. Pokazaliśmy, że polityka może być inna, niż dotąd. Pokazaliśmy, że politycy mogą dotrzymywać słowa i realizować przedwyborcze obietnice. Dzisiaj nadszedł czas, kiedy tego dorobku trzeba bronić.  Na każdym polu, twardo i skutecznie. Ja już zakasuje rękawy i rozpoczynam w najbliższych dniach serię spotkań w różnych miejscowościach na Pomorzu.

Chcę podczas nich podziękować za ponad 100 tysięcy głosów, jakie otrzymałem 15.X, ale też przedstawić działania, dzięki którym nasza formacja wygra przyszłoroczne wybory samorządowe i europarlamentarne.

Jestem z Wami, jestem dla Was, liczę na Wasze wsparcie. Razem damy radę!

Kacper Płażyński

One thought on “Kacper Płażyński: Jestem z Wami, jestem dla Was, liczę na Wasze wsparcie.

  • Gratuluję Panu wyniku z życzeniami dalszej kariery.

    Odpowiedz

Dodaj opinię lub komentarz.