Instytut Debaty Publicznej ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w debacie pt. „DWA LATA DOBREJ ZMIANY?”, która odbędzie się w godzinach 9:30 – 11:30 w dniu 15 listopada 2017 roku (środa) w audytorium S208 w Instytucie Politologii na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego przy ul. Bażyńskiego 4 w Gdańsku Oliwie.

16 listopada 2017 roku miną dwa lata od czasu powołania rządu Beaty Szydło. Bilans tego okresu jest różnie oceniany przez polską opinię publiczną. Jednocześnie pojawiają się liczne pytania o perspektywy rozwoju sytuacji politycznej w Polsce w najbliższej przyszłości.

W odpowiedzi na społeczne zapotrzebowanie na takową dyskusję Instytut Debaty Publicznej wystosował zaproszenia do najważniejszych formacji politycznych posiadających swoich posłów w okręgach wyborczych w województwie pomorskim.

Swoją obecność potwierdzili już Posłowie na Sejm RP:

  • Magdalena BŁEŃSKA – Porozumienie
  • Grzegorz FURGO – Platforma Obywatelska
  • Marcin HORAŁA – Prawo i Sprawiedliwość
  • Ewa LIEDER – .Nowoczesna

W czasie debaty przewidziany jest także czas na pytania ze strony publiczności. Dodatkowo publiczność będzie mogła za pomocą zielonych i czerwonych kartek wyrażać aprobatę lub brak takowej dla pojawiających się w trakcie wydarzenia wypowiedzi.

Debata odbywa się dzięki uprzejmości i we współpracy z Dziekanem Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego dr hab. Tadeuszem Dmochowskim, prof. UG.

Kontakt z koordynatorem:
Andrzej Skiba
andrzej.skiba@instytutdebaty.pl
Tel. 796 913 013

Instytut Debaty Publicznej, materiały prasowe

Dodaj opinię lub komentarz.