Lechia Gdańsk wygrała z wiceliderem Lotto Ekstraklasy Zagłębiem Lublin 1:0. To pierwsze zwycięstwo biało-zielonych na własnym boisku od maja 2017 roku, kiedy podopieczni Adama Owena (wówczas Piotra Nowaka) pokonali Jagiellonię Białystok 4:0.  

Chcemy wrócić na tory z poprzedniego sezonu, kiedy  na własnym boisku dominowaliśmy. Chcemy, żeby Lechia Gdańsk grała piłkę ofensywną, taką która będzie cieszyła zarówno kibiców jak i samych piłkarzy –  powiedział po meczu Paweł Stolarski.

Przerwa na reprezentację

Teraz piłkarzy Lechii czeka przerwa na reprezentację. Część z nich będzie przygotowywała się do arcytrudnych spotkań z Legią Warszawa i Lechem Poznań w Klubie, inni –   jak chociażby Paweł Stolarski –  zostali powołania do reprezentacji U-21 i to właśnie tam spędzą ten okres.

Gra z orzełkiem na piersi to ogromne wyróżnienie. Cieszę się, że dostałem powołanie do trenera Michniewicza, że będzie mi dane zagrać z Finlandią i Litwą – dodał Stolarski

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy z zawodnikiem biało-zielonych, Pawłem Stolarskim. A w niej m. in. o debiucie Adama Owena oraz najbliższych meczach reprezentacji U-21.

Mateusz Błażewicz GoniecGdanski.pl 


Discover more from Gdańsk Strefa Prestiżu

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Dodaj opinię lub komentarz.