Sport

Smolarow: Jeśli ktoś dostaje szansę, to ktoś inny jest jej pozbawiany

Czy Lechia wraca na właściwe tory? Czy występ Kenny’ego Saiefa w meczu z Podbeskidziem jest zagrożony? Czy klub wiąże jeszcze nadzieje z Żarko Udoviciem i Egy’m Maulaną Vikri? Na te pytania odpowiadał drugi trener Lechii Gdańsk, Łukasz Smolarow.

Czy ostatnia wygrana i dobra postawa drużyny Lechii w meczu ze Stalą oznacza, że drużyna wraca na dobre tory?

Myślimy, że mecz ze Stalą był dobrym prognostykiem na kolejne mecze. Wierzymy, że zagramy podobnie, jeśli chodzi o założenia ofensywne. Pod tym względem zdecydowanie zdominowaliśmy ostatnią kolejkę.

Czy w meczu z Podbeskidziem zagra Kenny Saief?  Po ostatnim meczu Amerykanin narzekał na drobny uraz.

Kenny narzekał na drobny uraz, dlatego nie wziął udziału we wszystkich jednostkach treningowych, ale będzie do dyspozycji w najbliższym meczu.

Czy klub wiąże jeszcze jakieś nadzieję z Żarko Udoviciem?

Tak to wygląda, że jeśli ktoś dostaje szansę, to ktoś inny jest pozbawiany tej szansy. W meczu sparingowym z Wisłą Płock dobrze zaprezentował się Egy i to on dostaje szansę na ławce i minuty na boisku. Jest rywalizacja w drużynie a ona powoduje taką sytuację, że szanse gry dostaje raz jeden raz drugi. Ale sumarycznie ma to się tak składać, że drużyna będzie szła do przodu i będzie osiągała dobre rezultaty.

Już w najbliższą sobotę Lechia Gdańsk zagra z Podbeskidziem Bielsko-Biała na Stadionie Energa w Letnicy. Początek meczu o godz. 17.30.

Mateusz Błażewicz

Dodaj opinię lub komentarz.