W pierwszej połowie kontynuowaliśmy Lechię z meczu z Cracovią. Za to w drugiej połowie pokazaliśmy tę mocną Lech, która potrafi być groźna nawet grając o jednego zawodnika mniej –  powiedział po przegranym meczu z Piastem Gliwice bramkarz Lechii, Dusan Kuciak.

Piłkarze Piotra Stokowca ponieśli pierwszą przegraną na własnym stadionie ulegając drużynie Piasta Gliwice 0:2. Tym samym Lechia straciła miejsce lidera po 31. kolejce Lotto Ekstraklasy na rzecz Legii, do której gdańszczanie tracą 3 punkty.

–  Przy drugiej żółtej kartce chciałem przejąć piłkę i wyprowadzić kontrę. Niestety, nie udało się –  tłumaczył sytuacje z czerwoną kartką Jarosław Kubicki

Kolejny mecz rundy finałowe piłkarze Lechii Gdańska zagrają w Szczecinie, gdzie zmierzą się z Pogonią Szczecin. Początek meczu o godz. 18.00