Wydarzenia i informacje

Wake Up Gdańsk – zapraszamy do udziału w wyjątkowym wydarzeniu

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym wydarzeniu, które odbędzie się  latem w dniach od 12 do 14 lipca 2024 roku w gdańskiej Hali Olivii. Na zaproszenie arcybiskupa Metropolity Gdańskiego Tadeusza Wojdy przyjeżdża do trójmiasta wyjątkowy kapłan i charyzmatyk Ojciec John Bashobora z Ugandy.

Wake Up Gdańsk – Rekolekcje ewangelizacyjne z o. Johnem Bashobora

Dar przekazu, który promieniuje w trakcie głoszenia Słowa Bożego ojca Johna, jest tak silny, że może skruszyć serce najbardziej sceptycznego niedowiarka, wątpiącego w sens uczestnictwa w jakichkolwiek rekolekcjach, a tym bardziej prowadzonych przez Afrykańczyka. „Bo z takim właśnie uprzedzeniem wybierałem się na pierwsze rekolekcje Bashobory…” pisze jeden z naszych słuchaczy, który dziś co roku spotyka się z ojcem Johnem.

Wake Up Gdańsk – zapraszamy do udziału w wyjątkowym wydarzeniu

Z przyjemnością obejmujemy to wydarzenie patronatem medialnym.

Zakup biletów, pokrywający jedynie niezbędne koszty dotyczące realizacji wydarzenia, możliwy jest za pośrednictwem biletomatu oraz strony internetowej Parafii Św. Brygidy i strony internetowej Braci Kapucynów. – Bilety na WAKE UP GDAŃSK. Rekolekcje ewangelizacyjne z o. Johnem Bashobora – Gdańsk (biletomat.pl)

Wake Up Gdańsk – Rekolekcje ewangelizacyjne z o. Johnem Bashobora

Gdańsk Strefa Prestiżu

Dodaj opinię lub komentarz.