Studio TV i digitalizacyjne

Centrum Digitalizacji dostępne dla Organizacji Społecznych i Archiwów: Wykorzystaj nowoczesne technologie do archiwizacji.

Obecnie coraz więcej instytucji decyduje się na przeprowadzenie procesu archiwizacji cyfrowej i digitalizacji swoich dokumentów oraz zasobów archiwalnych. Taka inicjatywa umożliwia bezpieczne przechowywanie archiwów oraz zapewnia łatwy i szybki dostęp do niezbędnych informacji.

Studio digitalizacyjne dostępne dla organizacji społecznych i archiwów

Dlatego też, z przyjemnością przedstawiamy ofertę na bezpłatne użytkowanie studia digitalizacyjnego dla stowarzyszeń, organizacji społecznych i NGO, jak również dla małych muzeów i archiwów społecznych.

Nasze studio digitalizacyjne jest wyposażone w nowoczesne skanery, które pozwalają na archiwizację cyfrową i digitalizację różnego rodzaju dokumentów, gazet, zdjęć, negatywów oraz diapozytywów. To niewątpliwie może ułatwić codzienne funkcjonowanie Waszej instytucji, umożliwiając szybki i łatwy dostęp do potrzebnych informacji oraz archiwaliów.

Dzięki naszemu studiu digitalizacyjnemu, organizacje społeczne będą miały możliwość przechowywania swoich dokumentów i archiwaliów w bezpieczny sposób, a także uzyskają dostęp do nich w formacie cyfrowym. Oznacza to, że każdy dokument może być dostępny  w trybie online, co znacznie ułatwi ich pracę.

Przeczytaj:

Zapewniamy pełne wsparcie techniczne oraz fachową pomoc w procesie digitalizacji i skanowania. Nasi doświadczeni specjaliści zadbają o to, aby każdy z  dokumentów został zarchiwizowany i zdigitalizowany w sposób bezpieczny i profesjonalny.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i zapewniamy, że z naszą pomocą Wasze archiwa i dokumenty zostaną zdigitalizowane w sposób najwyższej jakości.

W naszym studiu posiadamy następujący sprzęt do cyfrowej digitalizacji i skanowania:

  • skaner plaski do zdjęć i klisz o formacie do A4 i maksymalnej rozdzielczości optycznej do 4800 dpi
  • skaner płaski z dużą głębią ostrości do zdjęć i dokumentów (również tłoczonych i 2.5D) o maksymalnej rozdzielczości optycznej 800 dpi
  • skaner laserowy do książek, dokumentów i starodruków do formatu A3 z szybkim skanowaniem (czas skanowania 1,5 s) do rozdzielczości  25 megapikseli
  • czasowe przechowywanie zdygitalizowanych archiwaliów jako kopii bezpieczeństwa

Wszelkich informacji udzielamy drogą mejlową pod adresem: studio@dlagdanska.com

Projekt został sfinansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO.

Fundacja dla Gdańska i Pomorza

Dodaj opinię lub komentarz.