Wydarzenia i informacje

Patrycja Markowska – pot, krew i łzy – bilety do wygrania

Aktualizacja:

 • koncert w dniu 19 stycznia nie odbędzie się:
 • został przesunięty na 16 lutego (sobota), godz. 19.00, Ergo Arena Gdańsk;
 • bilety zachowują ważność.

Już niedługo prawdziwe rockowe wydarzenie! 19 stycznia 2019 r. w ERGO ARENA GDAŃSK wystąpi jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce Patrycja Markowska. Na scenie gościnnie pojawią się również: Grzegorz Markowski (Perfect), Artur Gadowski (IRA), Sebastian Piekarek i Piotr Konca – gitarzyści zespołu IRA.

Patrycja Markowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek w Polsce. Z jednej strony wyjątkowa wrażliwość i subtelność, a z drugiej rock’n’rollowy żywioł. Może właśnie dlatego od lat obdarza nas utworami zarówno tymi delikatnymi, jak i tymi o mocniejszym brzmieniu.

Podczas Rockowej Atmasfery z Patrycją Markowską szykuje się prawdziwy rollercoaster nastrojów, dźwięków, wspaniałych melodii i wykrzyczanych słów. Tym bardziej, że w roli gości zobaczymy i usłyszymy tych, których uwielbiamy od lat: Grzegorza Markowskiego, Artura Gadowskiego wraz z gitarzystami Sebastianem Piekarkiem i Piotrem Koncą. Dobór artystów nie jest oczywiście przypadkowy – głosy obu panów zbudowały w różnych okresach potęgę rockowej muzyki w Polsce, a lista wyjątkowych piosenek Perfectu i IRY zapełniłaby co najmniej kilka koncertów. Ich duety z Patrycją Markowską m.in. Kołysanka czy Ocean zdobyły ogromną popularność, a wspólne koncerty potwierdziły, jak dobrze czują się oni razem na scenie.

Podczas występu nie zabraknie piosenek z ostatniego krążka artystki „Krótka płyta o miłości”, pojawią się ballady i rockowe klasyki, będzie tak, jak powinno być w rock and rollu: muzyczny pot, krew i łzy.

Producent wykonawczy: ATMA

Bilety na koncerty Patrycji Markowskiej już dostępne na: ebilet.pl, eventim.pl, bilety24.pl, abilet.pl , kupbilecik.pl

UWAGA – mamy dla Was 5 podwójnych biletów!

Każdy, kto zamieści odpowiedź na pytanie: Który utwór Patrycji Markowskiej, grupy Perfect bądź IRA podoba Ci się najbardziej? – weźmie udział w losowaniu podwójnego zaproszenia na koncert Patrycji Markowskiej i jej gości. Miejsca są stojące na płycie. Prosimy odpowiadać pod artykułem podając swój prawdziwy adres mailowy, na który wyślemy bilety.

Na odpowiedzi czekamy do środy 13 lutego godz. 24.

ATMA/Materiały prasowe


Discover more from Gdańsk Strefa Prestiżu

Subscribe to get the latest posts to your email.

15 thoughts on “Patrycja Markowska – pot, krew i łzy – bilety do wygrania

 • Najbardziej podoba mi się utwór Patrycji i Artura Gadowskiego z zespołu ,,Ira”,ponieważ żaden inny utwór nie oddaje takich emocji jak ich ,,Ocean”

  Odpowiedz
  • Koncert został przesunięty na 16 lutego

   Odpowiedz
 • Moim ulubionym utworem w wykonaniu Patrycji Markowskiej jest Piosenka pt. „Jeszcze raz” Kojarzy mi się z komedią romantyczną pod tym samym tytułem, którą bardzo lubię. Ponadto melodia łatwo „wpada w ucho” a i słowa są ciekawe. Dzięki temu zawsze chce mi się śpiewać gdy słyszę ten kawałek.

  Odpowiedz
  • koncert został przesunięty na 16 lutego

   Odpowiedz
 • Dla mnie osobiście najlepszym utworem jest Perfect – „Niepokonani”. Ponieważ w trudnych sytuacjach, motywuje ona nas do bycia niepokonanym! I nie dopuszcza do nas myśli, aby się poddać i przegrać. Daje nam do zrozumienia że zawsze trzeba walczyć i wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym.

  Odpowiedz
 • Mnie najbardziej podoba się piosenka zespołu Perfect „Niepokonani”. Jej wzruszająca treść, niezwykła moc oraz silny przekaz sprawiły, że jest jedną z najpopularniejszych polskich piosenek. Pan Grzegorz Markowski opowiada o miłości pełnej przeciwieństw gdzie są kłótnie i awantury. Po każdej kłótni opadają emocje niczym kurz. „Płyniemy przez wielki Babilon dopóki miłość nie złowi nas” – miłość, która zmieni nasze życie i pozwala nam dostrzec to, czego nie widzieliśmy. Tylko miłość czyni nas szczęśliwszymi i bogatszymi wewnętrznie. Czyni nas niepokonanymi.

  Odpowiedz
 • Patrycja Markowska – Świat się pomylił.
  Jakież to prawdziwe.

  Odpowiedz
 • Świat się pomylił – Patrycja Markowska

  Odpowiedz
 • Ira – Ona jest ze snu

  Odpowiedz
 • Jest ich naprawdę sporo …Ale wybieram nastrojowe Ocean w wykonaniu Patrycji i Artura .
  Fan

  Odpowiedz
 • Piosenka zespołu IRA pt. ” Nadzieja „.
  Kultowy kawałek .Patrycja i Perfestetyczne też super ….Dużo fajnych piosenek …

  Odpowiedz
 • Sporo dobrych piosenek tych wykonawców. Ale jedna to ….”Autobiografia ” Perfektu. …

  Odpowiedz

Dodaj opinię lub komentarz.