Fotografią lotniczą zainteresowałem się przypadkiem. Kiedyś jadąc w trasie trafiłem pod płot lotniska. Stojąc na kontenerach na śmieci zrobiłem swoje pierwsze zdjęcia kołujących samolotów cywilnych … i tak to się zaczęło.

Moim ulubionym samolotem bojowym jest F-16 zwłaszcza ten z polską szachownicą na ogonie zaś ulubionym śmigłowcem to amerykański AH-64 Apache.

Z lotnictwem związałem się w latach 90-tych XX wieku …. Jak większość z nas pasjonatów lotnictwa, tak i ja patrzyłem w niebo, a w zaciszu domowym kleiłem swoje pierwsze modele samolotów. Pierwsze modele to oczywiście plastikowe, ale najlepiej wspominam te papierowe, które wymagały większego zaangażowania w wykonanie. Modele papierowe oczywiście z „Małego Modelarza”. Moje ulubione papierowe modele, które wykonałem to samolot A-10 Thunderbolt II oraz śmigłowce Bell AH-1 Cobra oraz Boeing AH-64 Apache.

Od czasu do czasu do czasu można mnie spotkać pod płotem gdańskiego lotniska.

Kochasz wolność latania, piękno blaszanych ptaków, samoloty bojowe …. zobacz więcej galerii: http://www.lemofly. pl/galeria/ oraz na Facebook – https://www.facebook.com/ LemoFly/

Marcin Huta

Marcin Huta to fotograf samolotów, fotograf lotniczy, pasjonat lotnictwa wojskowego i cywilnego.

 

Dodaj opinię lub komentarz.