Gdzie spali polscy królowie w Gdańsku?
Oczywiście, wszyscy wiedzą – w kamienicach królewskich. Ale przecież nie spali tam wszyscy, a niektórzy rezydowali wprawdzie na terenie obecnego
Oczywiście, wszyscy wiedzą – w kamienicach królewskich. Ale przecież nie spali tam wszyscy, a niektórzy rezydowali wprawdzie na terenie obecnego
11 listopada Prezydent Andrzej Duda ogłosił deklarację o restytucji Pałacu Saskiego. Odbudowany pałac ma być pomnikiem niepodległości upamiętniającym obchody setnej