Od dawna informowaliśmy, że już lada dzień stworzymy sklep, gdzie będzie można kupić książki, albumy, zdjęcia oraz kalendarze. Wszystkie produkty, które będą sprzedawane w naszym przyszłym sklepie, będą związane z Gdańskiem, Pomorzem i historią.

torba z herbem Gdańska
torba z herbem Gdańska

Dochód ze sprzedaży będzie wspomagać nasza fundację, która jest  wydawcą portalu Gdańsk Strefa Prestiżu. Pieniądze chcemy też przeznaczyć na organizację coraz ciekawszych wykładów dotyczących historii naszego miasta, jak również na organizację spacerów do miejsc znanych i mniej znanych. Chcemy, aby nasza oferta była na wysokim poziomie, zarówno merytorycznym, jaki i organizacyjnym.

Zobacz też: 

Stworzenie sklepu nie jest rzeczą prostą i niestety, ciągle się przesuwa termin jego oficjalnego otwarcia.  Jednak już teraz chcielibyśmy Państwu umożliwić zakup naszego pierwszego artykułu. Jest nim wysokiej jakości torba z herbem (logiem naszego portalu).

Co różni naszą torbę od innych toreb?
Przede wszystkim jest ona estetycznie i  solidnie wykonana. Dostępna jest w 2 wariantach, z krótkimi i dłuższymi uchami. Wewnątrz torby jest podszewka i spora kieszonka na drobiazgi (np. telefon, klucze, dokumenty) zapinana na zamek błyskawiczny. Torba jest trwała i wytrzymała. Produkowana jest w Polsce, na Pomorzu. Jak wcześniej wspominaliśmy, cały zysk przeznaczony będzie  działalność statutową naszej fundacji.

torba na każdą okazję
torba na każdą okazję

Ile kosztuje torba?
Torba kosztuje 25 zł, koszt wysyłki to 17 zł dla maksymalnie 2 toreb w jednej przesyłce.

Jak kupić torbę?
Jeśli chcesz dokonać zakupu, napisz do nas mejla sklep@gdanskstrefa.com z następującymi informacjami

  1. Imię i nazwisko
  2. Adres wysyłki 
  3. Numer telefonu
  4. Napisz swoje uwagi – ilość, który wariant torby chcesz kupić. Do ceny toreb dolicz koszty wysyłki i całość wpłać na poniższe konto.  Zaraz po wpłynięciu pieniędzy, nastąpi wysyłka (2 razy w tygodniu). Możliwy jest odbiór osobisty bez ponoszenia kosztów wysyłki po zarejestrowaniu wpłaty na konto. Napisz to również, wówczas skontaktujemy się z Tobą i uzgodnimy termin odbioru.
  5. Wysyłając do nas mejla zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych przez portal Gdańsk Strefa Prestiżu oraz osoby z nim współpracujące dla potrzeb niezbędnych dla przeprowadzenia zamówienia. Polityka prywatności – LINK

Numer konta do wpłaty: 35 1090 1098 0000 0001 3367 7264 Santander
W tytule przelewu prosimy wpisać  DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE
Fundacja dla Gdańska i Pomorza
ul. Bolesława Chrobrego 78a/1
Gdańsk 80-414

dla małego i dużego
dla małego i dużego

Wszelkie informacje dodatkowe, napisz: sklep@gdanskstrefa.com


Discover more from Gdańsk Strefa Prestiżu

Subscribe to get the latest posts to your email.

3 thoughts on “Torba z herbem Gdańska

  • ’Ilość sztuk’ to brzmi jak koszmar polonisty. Jak sztuki, to policzalne, jak policzalne, to liczba. Tak poza tym to pozdrawiam

    Odpowiedz

Dodaj opinię lub komentarz.