Jak poinformował klub, w związku z objęciem Gdańska czerwoną strefą, najbliższy mecz przeciwko Pogoni Szczecin Lechia rozegra bez udziału publiczności. Co to oznacza dla kibiców?

Poniedziałkowy mecz Lechii przeciwko Pogoni Szczecin będzie można zobaczyć za pośrednictwem transmisji w Canal+. Trybuny Stadionu Energa Gdańsk pozostaną jednak puste ze względu na ograniczenia obowiązujące w czerwonej strefie.

Sprzedaż biletów na ten mecz została wstrzymana. Kibicom, którzy już kupili bilety, klub odda pieniądze. Przy zakupie internetowym zwrot środków nastąpi automatycznie na konto. Osoby, które kupiły bilety w punktach stacjonarnych, muszą udać się do partnerów Lechii Gdańsk i za okazaniem paragonu otrzymają zwrot środków.

Przedłużone karnety

Posiadaczom aktywnych karnetów (jesień 2020), którym przepadnie najbliższy mecz, automatycznie zostanie przedłużona ważność karnetu o jeden mecz więcej. Oznacza to, że karnety obowiązujące na rundę jesienną będą ważne do pierwszego meczu 2021 roku włącznie (15. kolejka mecz z Jagiellonią Białystok).

Kibice będą mogli wrócić na Stadion Energa Gdańsk dopiero, gdy Gdańsk będzie przynajmniej w strefie żółtej. O możliwości udziału publiczności w kolejnych meczach klub będzie informować na bieżąco.

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z biletami lub karnetami należy kontaktować się z klubem pod adresem e-mail: bilety@lechia.pl

Mateusz Błażewicz

Dodaj opinię lub komentarz.