15 i 16 czerwca br. w murach Centrum Stocznia Gdańsk odbędzie się kolejna, IV już edycja Festiwalu Piw Rzemieślniczych HEVELKA. To impreza promująca małe i lokalne browary, wspierająca pracę ludzi stojących za każdą szklanką wyjątkowego trunku. Festiwal łączy w sobie tradycje z pasją i nowoczesnością, jest otwarty dla wszystkich, którzy chcą poznać tajniki warzenia piwa i poznać nowe smaki. Doskonała atmosfera i jedzenie ma dostarczyć wszystkim przekraczającym próg festiwalu rozrywki na najwyższym poziomie.

Festiwalu Piw Rzemieślniczych HEVELKA
Festiwalu Piw Rzemieślniczych HEVELKA

W tym roku czeka 27 wystawców, 200 rodzajów piwa i kilkanaście food trucków. Wystawcy oferować będą również próbki degustacyjne o pojemności 0,1 litra. Nowością będzie strefa premier, w której co najmniej połowa oferowanych pozycji, to produkty premierowe, przygotowane specjalnie na festiwal.

HEVELKA ciągle stawia na ekologię! Kubki festiwalowe wykonane będą w pełni biodegradowalnego materiału!

To nie wszystko! Będzie można także spróbować orzeźwiających cydrów czy irlandzkiej whisky, a w sklepiku HEVELKA będzie można zakupić pamiątkowe koszulki, ekotorby i dwa rodzaje szkła festiwalowego, które w tym roku zostały okraszone stoczniowym charakterem. A swoją obecnością zaszczyci nas znany jutuber i sędzia piwny Tomasz Kopyra.

Przeczytaj:

Bilety na wydarzenie można nabyć na Eventim.pl w przedsprzedaży lub w kasach na terenie festiwalu. Więcej informacji na oficjalnej stronie wydarzenia: hevelka.pl.

Jednego można być pewnym, podzielimy się tym, co mamy najcenniejsze – piwem.

Ważne informacje:
Termin: 15 – 16 czerwca 2017 r.
Miejsce: Centrum Stocznia Gdańska (CSG), ul. Doki 1; wejście od ul. Lisia Grobla (za przychodnią „Wałowa”)

Godziny otwarcia festiwalu:
15.06 (piątek) – od godz. 14:00 do 01:00
16.06 (sobota) – od godz. 12:00 do 00:00

Więcej informacji: www.hevelka.pl lub FB.com/hevelkafest

Dodaj opinię lub komentarz.